Mustafa KADAKAL

Mustafa KADAKAL

Mustafa KADAKAL

EY! TÜRK MİLLETİ, TÜRKİYE DEVLETİ YIKILIRSA, SENİ NELER BEKLİYOR?

20 Haziran 2014, by Mustafa kadakal, category Genel

Terör örgütleri ,Türkiye’de ve yurt dışında komşu ülkelerde bulunan (Rusya’da Türk cumhuriyetlerinde,Bulgaristan,Irak,Suriye,Yunanistan ve Kıbrıs ve diğer) Türk’leri ve soydaşlarımızı öldürüyor,silahlı saldırılar yapıyor sürekli tehcir  ettiğini öğreniyoruz.Bu kadar zulüm İslam alemine,daha ziyade ılımlı islamı yaşayan Türk’lere yapılmaktadır.Neden hep sessizliği sinemize çekiyor,bu kadar zulüme boyun eğiyoruz. Acaba diyorum; Hıristiyan alemi;İslam coğrafyası üzerinde bulunan yer altı ve yer üstü zenginlik kaynaklarını kontrol altına alabilmek için,Amerikalı sosyal bilimci Walt ile Fetullah Gülen’ işbirlği yaparak  Said-i Nursi’nin başlatmış olduğu “Dinler arası diyalog” u mu kabul ettirmeye çalışıyorlar.

Irak,Suriye, Mısır,Libya,Tunus veTürkiye’de çıkan terör olaylarına baktığımız zaman: bu ülkelerde terör olaylarını yapanlar İslami terör örgütleri (El kaide,El Nusra, Müslüman kardeşler,Işid, PKK) olduğunu öğreniyoruz.Ümmetçiliği savunanlar “Müslümanlar kardeştir” teorisini savunurlar.Peki bu terör örgütleri yakın zamanda Suriye’de iki örgütten biri diz çöktürülmüş,ölmeyi beklerken “KELİME-İ ŞAHADET GETİRİYOR” (Biri El Nusra diğeri el kaide) diğeri silahını çevirmiş öldürmek için “TEKBİR” getirdiğini izlemedik mi? Ilımlı islamı savunanlara soralım,Müslümanlıkta böyle bir olay olur mu?   Öyle ise bu zulüm neden ? Şimdi geçmişe bir göz atalım.

  1. Kuzey ırakta (ABD körfez savaşında) askerlerimizin başına,  çuval geçirmedi mi?
  2. İnsani yardım götüren Mavi Marmara gemisini İsrail askerleri  kurşunlayıp 9 insanımızı  öldürmediler mi?
  3. Suriye savaş uçağımızı  düşürdü 2 pilotumuz  şehit olmadı mı?
  4. 950 Km.lik Suriye Sınırından yurdumuza top mermisi,reyhanlıda bomba atarak 52 insanımızı öldürmediler mi?
  5. Tokat’ta, PKK askeri aracımızı tarayıp 7 askerimizi öldürmedi mi?
  6. Diyarbakır’da PKK  askeri birliğe baskın yapıp 11 askerimizi öldürmedi mi?
  7. PKK terörü Güneydoğu Anadolu’da köylerin,binaların,yolların adını değiştirip,Kürtçe dili ile yazmadı mı?    
  8. PKK teröristi Lice de,Türkiye’nin en büyük  hava taktik birliği bahçesinde göndere çekili bayrağı indirip,ayaklar altına almadı mı
  9. İktidarın desteklediği IŞİT örgütü Musul da konsolosluğumuzu bastı,görevli bulunan 49  insanı, şoförleri  esir almadı mı?

Avrupa Birliğine 1959 Yılında baş vurduk. Bu tarihten itibaren,yurdumuzda gelişen terör olayları ile birlikte, Dünyada ki Türkler taciz edilerek göçe zorlanmadı mı? Yugoslavya’da soydaşlarımız katledilip göçe zorlanmadı mı? PKK Türk vatandaşlarını taciz etmiyor mu? Komşu ülkelerdeki soydaşlarımız göçe zorlanarak hep Türkiye’ye gönderilmedi mi? Bulgaristan’dan göçe zorlanan soydaşlarımız,kuzey ırak’taki soydaşlarımız,Suriye’de yaşayan soydaşlarımız,göçe zorlanarak Türkiye’de yerleştirilmedi mi? Dev Yol,Dev sol, Asala örgütlerine lojistik destek sağlanarak gençlerimizin eline verilen silahlar ile sağcı,solcu kampları kurularak , sağcı solcuyu,solcu sağcıyı aynı silahlar öldürmedi mi? Terör olayları ile korku ve panik yaratılarak, özellikle Güney doğu Anadolu bölgesinde yaşayan halkımızın  batı Anadolu’ya göç etmeleri sağlanmadı mı?

Ey Türk Milleti; Dünyanın güçlü ülkelerinin ortaya attığı sav.”YENİ DÜNYA DÜZENİ” dir. Yeni Dünya düzeninde, devletler arası savaşlar olmayacak,emniyet ve güvenliğin sağlanması için küçük operasyonlar yapılabilecek. Sözde Konvensiyonel silahlar imha edilecek.Yani; bunların yerini  her toplumun içinde gizli terör örgütleri kurulacak, işin içine yalan,fitne fesat girecek.Böylece her devlet kendi içinden çökertilecek.Dünyadaki olayları analiz edersek, sonuç budur.

Türk Milletinin Türkiye’den başka gidecek yeri yoktur.Yeni Dünya düzeni kurmak isteyen, fitne fesatlara onların verdiği adi menfaatlara kimse aldanmasın.Birlik beraberlik içinde yaşadığımız aziz vatanımızın bölünmesine izin vermeyelim.Bu vatanı ecdadımız savaşarak kan dökerek kazandı ve bize emanet etti. Korumak görevi bizim en kutsal görevimizdir.Türk Milletini kimse test etmeye kalkmasın.Kan ile savaş ile kazanılmış bir vatan toprağının savunulması,  masa başında tartışmaya açılamaz. Anlamak istemeyenler “Göktürk kitabeleri ile ,Gutadgubilik ve Nizamülmülk’ün yazdığı “siyasetname” yi tercüme etmelidirler.

 Ey! Türk Milleti.Türkiye devleti yıkılırsa:Seni soydaşlarımızın yaşadığı vahşetin en korkunç olanı bekliyor.



Yazı hakkında ne düşünüyorsun ?