Mustafa KADAKAL

Mustafa KADAKAL

Mustafa KADAKAL

TÜRKİYE İŞGAL ALTINDA MI?

13 Mart 2015, by Mustafa kadakal, category Genel

Ergenekon,Balyoz,casusluk ve kumpas davalarıyla Donanma,Hava ve Kara kuvvetlerimiz bitirilme noktasına getirilirken,Yüksek yargı,polis teşkilatı da çökertilmiştir. Diğer yandan son 12 yıl içinde Ege ve Akdeniz de 16 parça ada Yunanistan tarafından işgal edilmiş, Kıbrıs adası kuşatılmış,950 km uzunluğundaki Suriye sınırı kaldırılmış yolgeçen hanı durumuna getirilmiş,Süleyman şah türbesi yangından mal kaçırır gibi kendi ellerimizle yerle bir etmedik mi?
2002 Yılına kadar Türkiye’nin güneydoğusunda “Terör” olayları ‘0’ noktasına çekilmişken bugün Güneydoğu Anadolu’muzda birçok ilimizde yönetime terör hakim olduğu bilinen bir gerçektir.Güvenlik güçlerimizin çok iyi yetişmiş, en yüksek devlet mertebesine gelenlerini hak etmedikleri ceza ile suçlayarak,cezalandırıp hapsetmedik mi?
İnsani yardım gönderiyoruz diyerek,izin verilmediği halde “Marmara” gemisinin kurşunlanması ve bir çok vatandaşımızın öldürülmesine sebep olmadık mı?.Suriye sınırına silahsız keşif uçağı gönderip 2 kahraman Türk pilotunun ölümüne sebep olmadık mı?
Uluslar arası antlaşmalar ile kuzey ırakta konuçlandırdığımız çekiç gücün başına ABD işgal kuvvetleri çuval geçirmedi mi? Nihayet musul’daki elçiliğimizde görevli 44 vatandaşımızı aylarca hapsederek çile çektirmediler mi?
Kendi güvenlik güçlerimizi (Asker ve Polis) kışlasına çekilsin tavrı anlayışı ile pasifize edilmedi mi? Hudutlarda karakol ve vatanı koruma karargahları yapılmasın diye haykıranlara uymadık mı? Devlete ihanet etmiş ve T.C.Anaya kanunları ile yargılanarak özel hapishaneye konulmuş 40 bin vatan evladının katilinin ayağına devleti göndermedik mi? Çok aciz kalmış gibi 77 milyonluk Türk devletini küçük düşürmek için,hapisteki katilden medet bekler duruma getirilmedik mi?
Kolordu komutanlığı karargahında asılı bulunan “TÜRK BAYRAĞI” hainler tarafından indirilmedi mi? Kahraman askerimiz neden müdahil olamadı?
Bu gün kuzey Suriye ve Kuzey ırak’ta özellikle soydaşlarımızın yaşadığı bölgeleri işgal eden “İŞİD” çeteleri tarafından 8 Adet cami 4 Adet türbe bombalanıp yıkılmadı mı? Bir çok İslam devletinin gözleri önünde Müslümanların ibadet ettiği kutsal yerler bombalanmadı mı? Türkiye dahil diğer İslam devletleri de neden müdahil olmadı.Neden nota verilmedi,neden protesto edilmediğinin gerekçesi nedir?
Görünen o ki; Türkiye içten yıkılıyor! İşgal altındadır.



yoruma kapalı.